درباره ما

بهترین انتخاب برای سازمان مالی شما

ما بهترین مجموعه برای برونسپاری خدمات حسابداریمالیاتیحسابرسی هستیم

شرکت حسابداری و خدمات مالی و مالیاتی دانا محاسب فکور بطور ادواري به امور حسابداری و بازرسی قانونی شركتها اشتغال مي ورزد . به تدريج كارفرمايان مؤسسه گسترش يافته و در حال حاضر به بيش از 500 شركت بزرگ و کوچک ، خدمات حسابداری و حسابرسی ارائه مي شود. ضمناً این مؤسسه حسب تقاضای مشتریان نسبت به صدور گزارش های حسابداری و حسابرسی انگلیسی که مورد نیاز بانک های مستقر در خارج از کشور میباشد اقدام می نماید.

مشاوره با کارشناسان شرکت حسابداری و حسابرسی

رسالت ما ارائه خدمات با بهترین کیفیت در بالاترین سطح حرفه ای ممکن به مشتریانمان است. اعتقاد داریم که با این طرز عمل، می توانیم اعتبار خود را افزایش دهیم تا در حرفه مان بهترین بمانیم. ما به رعایت ارزش های اخلاقی با عمل کردن به آن ها در شرکت حسابداری و حسابرسی دانا محاسب فکور اعتقاد راسخ داریم.

شرکت حسابداری و حسابرسي دانا محاسب فکور

شرکت حسابداری و حسابرسي دانا محاسب فکور ز لحاظ تعداد پرسنل يكي از مؤسسات حسابرسي معتبر در بخش خصوصي محسوب مي شود. علاوه بر مدیران ارشد این مجموعه تعدادي از كارمندان ارشد اين مؤسسه در انجمن حسابداران خبره ايران عضويت داشته و فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر میباشند .

0
+
مشتری راضی
0
+
سال فعالیت
0
+
گزارش مالی انجام شده
0
+
نیروی فعال

من، نسا قلی خانی، مدیر عامل و موسس دانا محاسب فکور هستم.

کارشناسی ارشد را در رشته حسابداری و مقطع دکتری را در رشته مهندسی مالی به اتمام رساندم.

بیش از ۱۸ سال است که در حوزه حسابداری و حسابرسی فعال هستم و در سال ۱۳۹۴ دانامحاسب را تاسیس کردم.

انجام کلیه خدمات برای شرکت های بزرگ و کوچک

شرکت حسابداری و حسابرسي دانا محاسب فکور از لحاظ تعداد پرسنل يكي از مؤسسات حسابرسي معتبر در بخش خصوصي محسوب مي شود. علاوه بر مدیران ارشد این مجموعه تعدادي از كارمندان ارشد اين مؤسسه در انجمن حسابداران خبره ايران عضويت داشته و فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر میباشند . كارمندان ارشد مؤسسه داراي تخصص هاي عملي در زمينه هاي حسابرسي ، طراحي و تدوين و پياده كردن سيستم هاي حسابداري مالي و صنعتي ، پيگيري مسائل مالياتي و بيمه هاي اجتماعي، اصلاح حساب ، بررسيهاي ويژه و بالاخره خدمات حسابداري مي باشند.