نرخ اظهارنامه

نرخ اظهارنامه

نرخ اظهارنامه

هزینه های انجام عملیات ثبت نام کد اقتصادی و همچنین نرخ نامه ثبت اظهارنامه الکترونیک در سال ۹۶ توسط اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران اعلام شد.

اظهارنامه مالیاتی:

اظهارنامه مالیاتی سندی است عادی که بطور رسمی به فرد دیگری ابلاغ می‌شود. بر همین اساس محتوای آن نیز یک سند عادی محسوب می‌شود. ولی نحوه‌ی اطلاع رسانی به دیگری رسمی خواهد بود تا بعدا بتوانیم ثابت کنیم که مطلبی را به دیگری اطلاع دادیم یا چیزی را تسلیم او کرده‌ایم.

طبق قانون آیین دادرسی مدنی: «هرکس می‌تواند قبل از تقدیم دادخواست، حق خود را به وسیله‌ی اظهارنامه از دیگری مطالبه نماید، مشروط بر این که موعد مطالبه رسیده باشد.

به طور کلی هر کس حق دارد اظهاراتی را که راجع به معاملات و تعهدات خود با دیگری است و بخواهد به طور رسمی به وی برساند، ضمن اظهارنامه به طرف ابلاغ نماید. اظهارنامه توسط اداره‌ی ثبت اسناد و املاک کشور یا دفاتر دادگاه‌ها ابلاغ می‌شود. اداره‌ی ثبت اسناد و دفتر دادگاه‌ها می‌توانند از ابلاغ اظهارنامه‌هایی که حاوی مطالب خلاف اخلاق و خارج از نزاکت باشد، خودداری نمایند.»

پیشنهاد بازدید  ثبت نام مالیات بر ارزش افزوده

 

نرخ نامه اظهارنامه مالیاتی:

نرخنامه انجام عملیات ثبت نام کد اقتصادی و ثبت اظهارنامه الکترونیک سال ۱۳۹۶ توسط اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران اعلام شد.

نرخ اظهارنامه

نرخ اظهارنامه

 

 

لازم به ذکر است که این مبلغ در قبال کارهای زیر دریافت می گردد:

  1. پیش ثبت نام اظهارنامه به صورت کامل
  2. گرفتن تاییدیه از مودی در پیش ثبت نام دارای امضا یا اثر انگشت مودی
  3. دادن پرینت کامل از اظهارنامه به مودی
  4. ارسال اظهارنامه به سازمان امور مالیاتی
  5. تعهد دادن به اتحادیه در قبال ثبت کامل اسناد و مدارک
  6. تحویل کپی فیش های قسطی به مودی

لازم به ذکر است کاربر باید در زمان ثبت نام اظهارنامه تمامی مدارک خواسته شده توسط سازمان امور مالیاتی که دارای علامت * می باشد را کامل نماید. در غیر اینصورت عواقب ناشی از آن بر عهده خود کاربر می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.