خدمات ما

ما هستیم تا امور مالی شما بی دغدغه شود

ثبت شرکت دانش بنیان

شرکت های دانش بنیان به شرکت های گفته می شود که فعالیت های شرکت درراستای تولید و به اجرا رساندن اختراعات باشد. از همین رو یکی از نکات مهم در ثبت شرکت با عنوان شرکت های دانش بنیان، وجود اختراع و ابتکارات جدید است.

آگهی تغییرات

افزایش و کاهش سرمایه،تغییر آدرس،تغییرات اعضای هیات ندیره،تغییر سهامداران و شرکا، تغییر موضوع فعالیت، تغییر سال مالی و..)

ارسال اظهارنامه عملکرد

اظهارنامه عملکرد نوعی اظهارنامه مالیاتی است که اشخاص حقیقی یا حقوقی بعد از ان که کلیه مبالغ سود و زیان خود را در معاملات و رویداد های مالی محاسبه کردند این اظهارنامه را بر اساس آن تهیه کرده و باید ۲۵ درصد میزان سود دوره مالی خود را مطابق با اظهارنامه عملکرد مالیات بپردازند.

تهیه کزارشات مالی شامل گردش حسابها

منظور از گزارشات مالی : گزارشات مالی یکی از مهمترین مواردی است که در سیستم حسابداری بسیار اهمیت دارد . بنابراین یکی از مهمترین وظایف حسابداران تهیه و ارائه گزارشات مالی است و تمام عملیاتهای مالی که دریک دوره مالی اتفاق می افتد در اسناد حسابداری و سپس در دفاتر قانونی نگهداری و ثبت می شوند.

اموزش ارسال اظهارنامه عملکرد

در ابتدا به این موضوع اشاره میکنیم که تهیه و ارسال اظهارنامه های مالیات بر عملکرد نیازمند تجربه و دقت لازم می باشد، اشتباه در تنظیم و ارسال آن شما را دچار مالیات علی الراس می‌کند

اموزش ارسال اظهارنامه ارزش افزوده

تکمیل و ارسال ارزش افزوده، یکی از دغدغه‌های همیشگی حسابداران و فعالان اقتصادی است. از این رو تسلط بر قوانین و اطلاع از جزئیات تکمیل اظهارنامه ارزش افزوده، برای حسابداران حرفه‌ای ضروری است.

مشاوره کار

مطالبی است که به عناوین مختلف تحت عنوان موانع ایجاد کسب و کار، نکاتی در مورد کسب و کار اینترنتی، فرصتها و چالشهای کسب و کار خانگی، مدیریت کسب و کارهای کوچک و خلاصه هر آن چیزی که به یک کسب و کار موفق مربوط است، به صورت پراکنده در متمم مورد اشاره قرار گرفته است.

مشاوره مدیریت

مشاور مدیریت اکنون به عنوان حرفه ای مستقل گسترش یافته است. به واقع تلاش های دانشمندانی چون تیلور، گیلبرت، گانت و امرسون در بسط و توسعه مدیریت به عنوان یک علم، منجر به پیدایش و گسترش مشاوره مدیریت شد.

حسابرسی صورتهای مالی

صورت‌های مالی یکی از اجزای مهم و اساسی در فرایند حسابداری است. این صورت‌ها در واقع وضعیت شرکت را به لحاظ مالی نشان می‌دهند و نشان می‌دهند پول در شرکت از کجا بدست آمده
0
+
مشتری های ما
0
+
خدمات ما
0
+
سابقه ی ما

خدمات مشاوره مالیاتی

خدمات مشاوره برای کسب و کار و موسسه حسابداری و حسابرسی دانا محاسب فکور داراي سابقه ارزنده در ارائه خدمات مشاوره مالیاتی به طور تخصصي مي باشد.

مشاوره جریان فعال و پویایی بین مراجع و مشاور است که از طریق آن مراجع نحوه برقراری ارتباط با دیگران را می‌آموزد؛ شیوه‌های معقول برای ارضای نیازهایش را یاد می‌گیرد؛ احساسات ناشناخته‌اش را می‌شناسد؛ اطلاعات وسیع و عمیقی درباره خویشتن به دست می‌آورد و پس از شناخت اهداف زندگی، چگونگی رسیدن به آن‌ها را معین می‌سازد. از این دیدگاه، اعتقادات و نگرش‌ها و رفتار و در نهایت شیوه زندگی فرد از طریق مشاوره دگرگون می‌شود.

خدمات حسابداری/ مالی

شرکت حسابداری و حسابرسی دانا محاسب فکور مفتخر است با داشتن تیمی مجرب متشکل از کارشناسان و انواع مشاوران مالی،حسابداری ،حسابرسی آماده ارائه هر گونه خدمت رسانی در زمینه های مالی و مالیاتی برای شرکت های بزرگ و کوچک باشد انجام میدهد

امروزه دسترسی به اطلاعات حسابداری و مالی شفاف ، قابل مقایسه وقابل ‌اتکاء در سایه یک نظام صحیح حسابداری بمنظور پاسخگویی به واحدها و سازمانهای درون سازمانی و برون سازمانی و تصمیم گیریهای اقتصادی آگاهانه از ضروریت های توسعه و رشد اقتصادی در بخش خصوصی و دولتی به شمارمی‌رود از طرف دیگر صاحبان سرمایه ، اعتبار دهندگان ، دولت و دیگر استفاده کنندگان برای تصمیم گیری در زمینه سرمایه گذاری ، نگهداری سهام ، اعطای وام ، ارزیابی عملکرد مدیران و دیگر تصمیمات اقتصادی مهم به اطلاعات مالی معتبر ، مربوط و قابل فهم نیاز دارند .

خدمات حسابرسی

موسسه حسابرسی دانا محاسب فکور به عنوان یکی از موسسات مورد اطمینان و طیف گسترده فعالیت های اقتصادی و پرونده های مالی با استفاده از حسابداران برتر در این زمینه فعالیت دارد.این خدمات بیشتر برای ارائه گزارش به مجامع عمومی، بانکها و سایر سازمانهای دولتی می باشد.

خدمات حسابرسی فرایندی است که کلیه عملیات های مالی و اسناد مربوط به آنها مورد بازبینی و بررسی و رسیدگی قرار می گیرد تا هر گونه مغایرت و خلا ناشی از نقص مدارک و عملکرد مشخص شده و تدبیری برای آن انجام شود . گاهی حسابرسی به صورت داخلی و توسط کارشناسان خود شرکت انجام گرفته که هدف آن گزارش دهی به مدیران ارشد و جلوگیری از هدر رفت منابع و دارایی ها و نیز برنامه ریزی های مالی بوده و نتایج ان به بیرون سازمان هم درز نمی کند که اصطلاحا به ان حسابرسی داخلی می گویند و عموما هر سه ماه یکبار انجام میشود البته برخی از شرکتها این کار را شش ماه یکبار یا سالانه هم انجام می دهند.

خدمات اموزشی

تمامی اموزش های که برای سرمایه گذاری و… نیاز دارید به شرکت ما بسپرید خدمات اموزش م از جمله : اموزش تهیه صورتهای سود و زیان / آموزش ارسال لیست مالیات تکلیفی / اموزش ارسال اظهارنامه عملکرد

فعالیت‌های مرکز آموزش‌های عالی تخصصی شامل  برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی مورد نیاز سازمان هاریال شرکت‌ها و صنایع مختلف مدیریت مدرسه کسب و کار دانشکده فنی،  برگزاری آزمون‌های دوره‌ای مهارت‌های مهندسی و  برنامه ریزی و مدیریت دوره‌های آموزشی کهاد می‌باشد. در ادامه جزئیات هر یک از این برنامه‌ها شرح داده شده است.

خدمات ثبتی

صفر تا صد خدمات ثبتی خود را به خما بسپارید. در ثبت شرکت خدماتی لازم به سرمایه گذاری زیادی نیست اگر شما هم سرمایه کمی دارید تاسیس شرکت خدماتی یک گزینه بسیار عالی برای شماست.

در راستای تکمیل سرویس های قابل ارائه به شرکتها و رفع نیازهای حقوقی و ثبتی مشتریان، این شرکت مفتخر به ارائه خدمات ثبتی و حقوقی به اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد. گروه مشاورین ما با داشتن تیمی جوان، مجرب و با سابقه در زمینه حقوقی آماده ارائه این خدمات در راستای توسعه و بهره مندسازی کلیه اشخاص و فعالان حوزه­های عمرانی ،صنعتی،بازرگانی و خدماتی از خدمات ویژه ثبتی و حقوقی می باشد و این گروه به شما این اطمینان را می دهد که با بهره گیری از خدمات ثبتی و حقوقی این شرکت تخصصی ترین مشاوره ها با بهترین قیمت ها را داشته باشید.